Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome

  • 44 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Als u in de Navona wijk van Rome wilt verblijven, is Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome een goede keuze, binnen 17 minuten wandelen van de Trevifontein.

Om uw comfort te garanderen is er een bidet, een apart toilet en een douche in deze accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome is uitgerust met zelfvoorzienende faciliteiten zoals een waterkoker, een koelkast en keukengerei, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden.

Het appartement is vrij dicht bij de Markt van Campo de' Fiori gelegen. Dit appartement ligt op 2 km van de St-Pietersbasiliek en biedt directe toegang tot de Sant'Andrea della Valle basiliek. Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome bevindt zich binnen een paar straten van het Forum Romanum. De gasten kunnen ook een bus nemen van Lgt Farnesina/Trilussa busstation, dat binnen 5 minuten loopafstand vandaan ligt om de rest van Rome te verkennen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome
Central Apartment - Walk To Navona - Full Kitchen - Fast Wi-Fi & A-C
Mobiele prijsaanbieding

Central Apartment - Walk To Navona - Full Kitchen - Fast Wi-Fi & A-C

9.2
Schitterend 79 beoordelingen
14 m van de accommodatie
USD 463 USD 417
per nacht
Little House In Trastevere
Mobiele prijsaanbieding

Little House In Trastevere

8.1
Heel goed 13 beoordelingen
117 m van de accommodatie
USD 137 USD 123
per nacht
Campo De Fiori Charm Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Campo De Fiori Charm Apartment

193 m van de accommodatie
USD 257 USD 231
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    18 km

    Treinstations

    Roma San Pietro Station
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer058091-ALT-10590,IT058091C2E7DDEJWN
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome te vinden?
      Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome is in de Navona wijk van Rome gesitueerd, op 11 minuten wandelafstand van het Theater van Marcellus.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Rome een bezoek brengt aan het Theater van Marcellus (850 m) en het Forum Romanum op een korte afstand van Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome.
    • Hoeveel kost het om bij Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome te verblijven?
      De huurprijs van Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome is €259.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome?
      Restaurants in de buurt van Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome zijn onder andere Cajo & Gajo en Otello restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome.
    • Is er een keuken in Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome?
      Bij Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome vinden gasten een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 44 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    18 km

    Treinstations

    Roma San Pietro Station
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Appartamento "Campo De Fiori" By Flatinrome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten